Prowadzisz sklep jubilerski i potrzebujesz zaopatrzyć się w biżuterię najlepszej jakości ?

Co oferujemy:

Znajdziesz u nas pełną gamę złotej biżuterii próby 585 - 14k. Posiadamy bogaty wybór złotych łańcuszków , bransolet , wisiorków , celebrytek , kolczyków i wiele innych. Cała oferta biżuterii w przystępnych hurtowych cenach. Ceny towarów opierają się na grupie cenowej przemnażanej przez wagę danego produktu. 

Jak wygląda współpraca?

Załóż konto na naszej stronie internetowej wprowadzając wszystkie niezbędne dane swojej firmy - rejestracja. Po wykonanej weryfikacji z naszej strony Twoje konto zostanie aktywowane - od tego momentu możesz korzystać z oferty rodium słapiński. Chcesz odwiedzić nasz salon - serdecznie zapraszamy - wszystkie informacje o naszej lokalizacji znajdą Państwo w zakładce - KONTAKT .

Dlaczego My ?

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży , uczestniczymy w licznych targach krajowych i międzynarodowych. Jesteśmy jedną z najdłużej działających hurtowni jubilerskich w Polsce, która z sukcesami od lat oferuje swoje produkty sklepom jubilerskim w kraju i za granicą.

Indywidualne podejście do Klienta

Wychodzimy z założenia, że nasza praca opiera się w szczególności na Państwa zadowoleniu dlatego do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem, by biznes z nami był dla Was każdorazowo satysfakcją.


Serdecznie zapraszamy do współpracy